Václav Klaus alkoholikem

středa 22. říjen 2014 15:12

To je tak, když si někdo dává panáky na volební neúspěch TOP 09

Přišlo, co přijít muselo.

 Další a další volební, zcela zákonité propady TOP 09 udělaly z Václava Klause na stará kolena alkoholika.

Takže v ten slavný den, kdy se TOP 09 nedostala do parlamentu (předsedou byl pořád Karel Schwarzenberg, který spal už i za chůze) našli Václava Klause ležet na chodníku před jeho institutem náhodní chodci, kteří ho zprvu považovali za další oběť penzijní reformy.

Později se však vše vysvětlilo a Václav Klaus byl dopraven do svého domova.

Když se probral, řekl mu jeho lokaj Weigl:„Neměli by tolik pít, milostpane. To se dělá? Válet se na chodníku. Vždyť už jsou zase lidem pro smích!“

„Co je mi potom, budu-li cestou domů dětem na posměch! Winston Churchill taky chlastal. A v sedmdesáti sedmi letech se stal znova ministerským předsedou! A já, já jsem stokrát lepší politik než on. Kolik toho napsal on a kolik jsem toho napsal já!

Ne, fundament politických stran ještě funguje, jen musíme ještě více chlastat,“ odpověděl Václav Klaus a dlouze se napil z lahve, kterou měl schovanou v knihovně za svými sebranými spisy (a že jich tam bylo!)

A jako vždy se slova Václava Klause vyplnila.

Národ, jenž už měl po zuby nepolitické politiky, jenž opět zatoužil po fundamentu politických stran, který už nechtěl hledat parciální úspěch v jedné věci, který už nesnesl zamlčování celku, vzal opět vládu věcí svých pevně do svých rukou a vzpomněl si v pudu sebezáchovy konečně po letech na toho, kdo měl vždy pravdu.

V den, kdy byl Václav Klaus, po předchozím drtivém volebním vítězství obnoveného ´Hlavu vzhůru- Klausovci´ v dalších předčasných volbách, opětovně jmenován předsedou vlády, našli nějací lidé Miroslava Kalouska, jak leží na mol opilý na náměstí v Bechyni, nesrozumitelně mumlaje cosi o zadlužování a prochlastávání budoucnosti.

Ono se ne nadarmo říká: „Přej, a bude ti přáno!“

Karel Trčálek

JaroslavPůvabné ... leč poněkud strohé !08:5023.10.2014 8:50:59

Počet příspěvků: 2, poslední 24.10.2014 14:32:07 Zobrazuji posledních 2 příspěvků.

Karel Trčálek

Karel Trčálek

Kdo hledá, ten najde ztracený čas

Dobrovolně přemýšlející cizopasník balancující na hraně životního minima a vesmíru či, chce-li někdo, universa

REPUTACE AUTORA:
9,73 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy